x 


Deniz Ürünleri Teşhir Dolabı

Profesyonel soğutmalı deniz ürünleri teşhir dolabı modelleri kaliteli ekonomik led aydınlatmalı salata teşhir dolabı fiyatları meze sergileme dolabı teknik şartnamesi uygun soğuk tatlı sunum dolabı fiyatı özellikleri
Deniz Ürünleri Teşhir Dolabı BLK2:Sergilenmesi riskli deniz ürünlerini istenilen ısıda güvenle saklamak için tasarlanmış profesyonel balık teşhir dolabı modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmaz çelikten yapılan soğutmalı deniz ürünleri teşhir dolabı fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı soğuk meze sergileme dolabı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu soğuk tatlı sunum dolabı bakımı nasıl yapılır gastronomlarla kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. Soğutmalı deniz ürünleri teşhir dolabıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 49.476,22 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Soğutuculu Deniz Ürünleri Salata Soğuk Tatlı Teşhir Dolabı BLK2

 * Led aydınlatmalı
 * Genel olarak balık, salata, tatlı ve taze gıda sergisi için çift girişli frigorifik vitrin
 * Gıda alanında serinliği sağlamak ve ürünü kurutmadan sunmak için soğuk bir tepsi ve statik bir buharlaştırıcı ile donatılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Tuzlu ortamlara uygun AISI 316 paslanmaz çelikten üretilmiştir
 * Kabinin tamamen açılmasını sağlayan katlanabilir ve kapatılabilir ön cam
 * Kurulum gerektirmez Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * 2 GN 1/1 ve 3 GN 1/1-65 küvet kapasitelidir
 * Erişim: Ön ve Arka
 * Isı: +2/+6 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Voltaj/Güç: 230V / 200 W
 * Net Ağırlık: 50 kg
 * Paket Ağırlık: 60 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Net Ölçüler: 680x882x400
 * Paket Ölçüleri: 730x930x500

* Profesyonel led ışık aydınlatmalı deniz ürünleri teşhir dolabı 2 yıl garantili satılmakta olup, yedek parçaları (camı v.b. deniz ürünleri teşhir dolabı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal soğutuculu balık teşhir dolabı yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir dolap var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel deniz ürünleri teşhir dolabı bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Deniz Ürünleri Teşhir Dolabı BLK2:Balık, soğuk tatlı, salata, meze gibi ürünleri doğru sıcaklığında kurutmadan sergilemek için kullanılan teşhir dolabı çeşitlerinden soğutmalı deniz ürünleri teşhir dolabının imalatı profesyonel üretimi kaliteli paslanmaz malzemelerle yapılmış kullanışlı, led aydınlatmalı, çift girişli vitrinli soğuk gıda teşhir dolabı modelidir - Deniz ürünleri, soğuk tatlı, salata, meze teşhir dolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok