2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Soğuk Servis Ve Teşhir Ünitesi

İmalatçısından en kaliteli elektriksiz çalışan dondurma servis ve muhafaza üniteleri 3 kaplı modelleri dondurma soğukluğunu muhafaza etmeye en uygun soğuk büfe servis ünitesi fabrikası üreticisinden toptan soğuk taze sebze meyve servis ve teşhir ünitesi
İmalatçısından en kaliteli elektriksiz çalışan dondurma servis ve muhafaza üniteleri 3 kaplı modelleri dondurma soğukluğunu muhafaza etmeye en uygun soğuk büfe servis ünitesi fabrikası üreticisinden toptan soğuk taze sebze meyve servis ve teşhir ünitesi
Profesyonel soğuk servis ünitesi modelleri özel sıvılı uzun süre soğuk kalan kaliteli ekonomik soğuk servis ve teşhir ünitesi fiyatları sanayi tipi soğuk servis ve teşhir ünitesi teknik şartnamesi uygun soğuk servis ve teşhir ünitesi fiyatı özellikleri
Soğuk Servis Ve Teşhir Ünitesi FANTASIA BUFFET LUX:Profesyonel soğuk servis ve teşhir ünitesi özel formül sıvıyla dondurma ve sorbeleri 2 saat -12 ° C sıcaklıkta tutan en popüler modellerindendir.Üretimi kaliteli yapıldığından taşınabilir soğuk servis ünitesi içecek,sebze,meyve,şarküteri ürünlerini de soğuk tutar ve soğuk ünitenin fiyatları ekonomiktir.Taşıması kullanımı kaplarını dondurması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi soğuk servis ve teşhir ünitesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu özel sıvıyı dondurarak kullanılan soğuk büfe ünitesi nasıl kullanılır temizlenir taşınır sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi taşınması son derece kolaydır.Soğuk servis ve teşhir ünitesi ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 11.210,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Soğuk Servis Ve Teşhir Ünitesi FANTASIA BUFFET LUX

ÖZELLİKLER
* Dondurmaları, sorbeleri 2 saatten fazla koruyan, mükemmel servis sıcaklığında ve elektriksiz olarak saklayan bir sistem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* 3 saklama kabı(her biri 1,5 litre), 3 spatula ve 3 spatula tutacağı ile birlikte gönderilir
* AISI 304 paslanmaz çelik destek çerçeve This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* 80 ° C'den 8 ° C'ye kadar 1 litrelik sıvı karışımı 20 dakikada soğutur
* Elektriksiz kullanımı sayesinde istenilen her yere taşınabilir This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Buz küplerini uzun süre muhafaza eder
* İçecekleri ideal sıcaklıkta soğutur ve muhafaza eder This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Büfe masaları için mükemmel kullanışlı; meyveler, sebzeler, peynirler, ordövr, yoğurt, meyve salatası, kısacası taze tutmak istediğiniz her ürün için birebir This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Ağırlık: 12,40 Kg
* Ölçüler: 67,5x30x30,5 cm This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

NASIL ÇALIŞIR?
* Hava geçirmez şekilde kapatılmış çift astarlı kaplar sayesinde This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Bir astar ile diğeri arasındaki boşlukta, özel formül bir sıvı vardır ve 8-12 saat derin dondurucuda bırakılırsa, sonraki iki saat aldığı ısıyı muhafaza eder, bu süre zarfında dondurma ortalama -12 ° C sıcaklıkta tutulabilir
* Diğer yiyecekleri biraz daha yüksek sıcaklıklarda muhafaza etmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey kapların dondurucuda geçirdiği süreyi azaltmaktır This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Soğuk Servis Ve Teşhir Ünitesi FANTASIA BUFFET LUX: Taşınabilir soğuk servis ve teşhir ünitesi çeşitlerinden 1,5 litrelik 3 ayrı özel sıvılı kap bulunan dondurma, sorbe soğuk servis ünitesinin imalatı profesyonel sebze, meyve, yoğurt gibi her türlü gıda muhafazasında kullanabileceğiniz, taşıması kolay ve en önemli özelliği de elektriksiz olan soğuk sunum üniteleri fabrikası üretimi kaliteli paslanmaz çelik malzemelerle yapılmış buz küplerini uzun süre muhafaza eden kullanışlı görünümü şık ve içecekler için bile kullanılabilen büfe masalarında, fuar alanlarında soğuk sunum için makineyi fişe takma derdi olmayan soğuk servis ve teşhir ünitesi modelidir - soğuk servis ve teşhir ünitesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok