2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Tüplü Yemek Pişirme Ocağı

En uygun tüplü yemek pişirme ocağı fiyatı garantisiyle kaliteli tüplü 2 gözlü yemek pişirme ocağı çeşitleri profesyonel ve ekonomik tüplü yemek pişirme ocağı markaları tüplü yemek pişirme ocağı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon 0212 2370759
Tüplü Yemek Pişirme Ocağı HMK-SOG 950 CE:
Satış fiyatı 2.725,80 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Tüplü 2 Gözlü Yemek Pişirme Ocağı HMK-SOG 950 CE

* Ölçüler: 90x50x25 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapasite: 2 adet
* Ağırlık: 15 kg
* Güç: 16 kW Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelik gövde
* Güvenlik valfi ve termokuplu açık ateş ocak
* Pik döküm ızgara ve ocak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Doğalgaz ve LPG dönüşümlü

Tüplü 2 Gözlü Yemek Pişirme Ocağı HMK-SOG 950 CE:Restoran kafe ve otel mutfaklarında tencere yemeği çorba pilav pişirmekte kullanılan bu 2 gözlü tüple çalışan ocak haricinde tek gözlü 3 gözlü 4 ve 6 gözlü tüplü yemek pişirme ocakları çeşitlerimiz de mevcuttur - Tüplü yemek pişirme ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok