x 


Mayalandırma Kabini

İmalatçısından en kaliteli mayalandırma kabinleri modelleri en uygun mayalama dolabı toptan hamur mayalama kabini satış listesi fırın mayalandırma kabini fiyatlarıyla poğaça hamuru mayalandırma kabini üretimi 6 tepsilik hamur mayalama dolabı satışı
Mayalandırma Kabini AMAY-4060/6:Profesyonel mayalandırma kabini modelleri kaliteli ekonomik mayalandırma kabini fiyatları pastane tipi mayalandırma kabini teknik şartnamesi uygun mayalandırma kabini fiyatı özellikleri telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 18.285,58 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Mayalandırma Kabini AMAY-4060/6

 Mayalandırma kabini özellikleri;

* Ölçüleri: 800x855x840 mm - Mayalandırma kabini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapasite: 6 adet 40x60 cm tepsi
* Ağırlık: 66 kg
* Gerilim: 230 V - Mayalandırma kabini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kw: 2,4
* Paslanmaz çelikten imal edilmiştir
* Paslanmaz sac konstrüksiyonu ile uzun ömürlü, kolay temizlenebilir ve hijyendir - Mayalandırma kabini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kullanıcıya her yönden rahatlık sağlayan ergonomik dizayna sahiptir
* İsteğe göre çalıştırılabilen 30W hava sirkülasyon fanı
* Ventil kontrollü, isteğe göre su aldırılabilme - Mayalandırma kabini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dahili su tavası
* Termostat kontrollü

* Pastanelerde mayalama dolabı olarak kullanılan bu profesyonel 6 tepsilik mayalandırma kabini 2 yıl garantili satılmakta olup, mayalandırma kabini yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir - Mayalandırma kabini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Mayalandırma Kabini AMAY-4060/6:Mayalandırma kabini pastanelerde fırınlarda restoranlarda kullanılan hamurları mayalamaya yarayan son derece kullanışlı ve kaliteli mayalama dolabıdır - Mayalandırma kabini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Mayalandırma kabini satışı haricinde farklı ölçülerde ve farklı tepsi kapasiteli ürünlerin satışını da yapmaktayız - Mayalandırma kabini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Ayrıca elinizde böyle bir mayalandırma kabini var ve arızalıysa veya mayalandırma dolabının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli mayalandırma kabini tamircilerinden oluşan teknik servisimize mayalandırma kabini bakımını onarılacak mayalandırma kabini tamirini servisini yaptırabilir, mayalandırma kabini yedek parçalarını satın alabilirsiniz - Profesyonel mayalandırma kabini bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok