2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Et Doğrama Makinesi

Et Doğrama Makinesi:Sanayi tipi kebaplık tantunilik et doğrama makinelerinden olan bu 22 litrelik et doğrama makinesi son derece kaliteli ve sağlam bir üründür - Et doğrama makinesi satış telefonu 0212 2370749
Et Doğrama Makinesi TCQ286103:Sanayi tipi kebaplık tantunilik et doğrama makinelerinden olan bu 22 litrelik et doğrama makinesi son derece kaliteli ve sağlam bir üründür - Et doğrama makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 6.035,70 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Et Doğrama Makinesi TCQ286103

 * Kapasite; 8 kg/22 lt - Et doğrama makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * 3000 devir

 * Motor gücü; 3,8 kw 5 Hp 380 Volt - Et doğrama makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Ebatlar; 45x70x72 cm

 * Net ağırlık; 140 kg - Et doğrama makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Paslanmaz çelik hazne ve bıçaklar

 * Çok amaçlı kuterler ile her türlü kebaplık et çekilebilir - Et doğrama makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Çift devri sayesinde her türlü öğütme ve parçalamaya uygun

 * Kapak emniyet swici sayesinde daha güvenli - Et doğrama makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Kolay sökülüp takılabilen bıçak ve hazne

 * Bakım gerektirmeyen kompakt dizayn - Et doğrama makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Et Doğrama Makinesi TCQ286103:Sanayi tipi kebaplık tantunilik et doğrama makinelerinden olan bu 22 litrelik et doğrama makinesi son derece kaliteli ve sağlam bir üründür - Et doğrama makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...