2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Otomatik Kuşbaşı Et Sebze Doğrama Makinesi

En kaliteli et parçalama makinası kebaplık kıyma bıçak kıyması zırk kıyması çıkarma makinalarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarlarıyla satış telefonu 0212 2370749
AKB10 Kuşbaşı Et ve Sebze Doğrama Makinası:Bu sebze doğrayan ve kuşbaşı et kesen makina; çok büyük kapasiteli kuşbaşı et ihtiyacı olan, büyük kapasitelerde sebze kullanan yemek fabrikaları, askeri tesisler, konserve fabrikaları için idealdir. Elektronik devrelerin kumanda ettiği, elektromekanik ça
Satış fiyatı 83.072,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Kuşbaşı Et Doğrama Makinası Endüstriyel Sebze Doğrama Makinası AKB10

Büyük Kapasiteli; Endüstriyel Sebze Doğrama Kuşbaşı Et Kesme Makinası / Endüstriyel Et Sebze Doğrayıcı
 
Kuşbaşı et kesip, etleri dilimleyen, sebzeleri doğrayan ve küp patates yapan bu makinanın satte 500 kg ürün çıkarma kapasitesi vardır.
Bu doğrama, kesme makinasının ölçüleri; 1450 x 850 x 1115 mm dir.
Çalışma esnasında et kesip, sebze doğrayan bu makina 3.3 kw elektrik çeker
Makinanın gövdesi paslanmaz çelik saçdır.
Toplam ağırlığı 420 kg dır

Et kesme, sebze doğrama, et dilimleme bıçakları 301 kalite paslanmaz saçtır.
Et kesen, sebze doğrayan bu makinanın, iç kısmında yuvarlak dilimleme bıçağı ve kesilmiş malzemelerin çıkış tarafında ise bölme bıçağı vardır.
Makina içerisine koyulan etler, sebzeler önce yuvarlak dilimleme bıçağında; elektronik olarak kalınlığını ayarladığınız ölçüde dilimlendikten sonra, bölme bıçağına doğru itilip orada, önceden koyduğunuz bıçak tipine göre bölünür, küp hale getirilir. (Kuşbaşı et, küp patates, ay salatalık, yarım ay kabak benzeri kesilir)

Sebze doğrayıcı, küp patetes yapıcı bu makina;

Küp Küp Doğrama (Paysanne) (dice)

Bu doğrama şekilinde ölçülerimiz bıçak değiştirmek sureti ile kaba ayar yapılır daha sonra elektronik değişken hız ayar metresi ile 1 mm ile 35 mm arasında ince ayar yapılarak aşağıdaki ölçülerde kesim yapılabilir;

  8 x 8 x 1 mm ile 35 mm arasında kesim yapılabilir

 18 x 18 x 1mm ile 35 mm arasında kesim yapılabilir

 28 x 28 x 1mm ile 35 mm arasında kesim yapılabilir

 39 x 39 x 1mm ile 35 mm arasında kesim yapılabilir

 39 x 59 x 1mm ile 35 mm arasında kesim yapılabilir

Parmak Doğrama (Batonnet)

 8 x 18 x 1 mm ile 35 mm arasında kesim yapılabilir

 8 x 28 x 1mm ile 35 mm arasında kesim yapılabilir

 8 x 37 x 1mm ile 35 mm arasında kesim yapılabilir

 8 x 59 x 1mm ile 35 mm arasında kesim yapılabilir

 8 x 120 x 1mm ile 35 mm arasında kesim yapılabilir

Parmak Doğrama Büyük (Pont neuf)

 18 x 18 x 1 mm ile 35 mm arasında kesim yapılabilir

 18 x 28 x 1mm ile 35 mm arasında kesim yapılabilir

 18 x 37 x 1mm ile 35 mm arasında kesim yapılabilir

 18 x 59 x 1mm ile 35 mm arasında kesim yapılabilir

 18 x 120 x 1mm ile 35 mm arasında kesim yapılabilir

 28 x 18 x 1 mm ile 35 mm arasında kesim yapılabilir

 28 x 28 x 1mm ile 35 mm arasında kesim yapılabilir

 28 x 37 x 1mm ile 35 mm arasında kesim yapılabilir

 28 x 59 x 1mm ile 35 mm arasında kesim yapılabilir

 28 x 120 x 1mm ile 35 mm arasında kesim yapılabilir

 37 x 59 x 1 mm ile 35 mm arasında kesim yapılabilir

 37 x 120 x 1mm ile 35 mm arasında kesim yapılabilir

Yuvarlak Doğrama (Vichy)

1mm ile 35 mm arasında doğrama

39 x 39 x 1 mm ile 35 mm arasında kesim yapılabilir

39 x 59 x 1mm ile 35 mm arasında kesim yapılabilir

39 x 120 x 1mm ile 35 mm arasında kesim yapılabilir

Çalışması tam otomatik olan bu makina elektronik kontrol kartıyla kumanda edilmektedir, Elektronik kartına üzerindeki dijital göstergeli panosuyla kumanda edersiniz.

Otomatik doğrayıcı, kesici, dilimleyici bu makinanın; kolay değişebilir bıçak sistemi, teflon kapağı, patentli döner bıçak sistemi, su geçirmez kontrol butonları ve sensör kontrollü güvenlik kapağı ile donatılmış olup; makinanın CE sertifikası mevcuttur.

Ergonomik ve şık görünümlü üretilmiş olan büyük kapasiteli et doğrama, kuşbaşı yapma, sebze dilimleme makinesi her türlü mekana uyum sağlar,
Sebze doğrama, et kesme makinesinin bol ve ucuz parçaları yedekparça deposu stoklarında daima mevcuttur.

Bu doğrama makinesi 2 yıl garantilidir. (Ücretsiz işçilik ve yedekparça garantisi Türkiye sınırları içerisinde geçerli olup, yurtdışına toplu satışı yapılan ürünler için; tam otomatik doğrama, kesme, dilimleme makinesi gönderim paketi içeriğinde, kuruluşumuzun belirlediği ücretsiz genel yedekparça verilmektedir)
Bu tam otomatik doğrama, kesme, dilimleme makinesinin faydalı kullanım ömrü olan 10 yıl içerisinde ücreti karşılığında yedek parça bulundurma garantisi vardır.

Not: Firmamız; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; tam otomatik doğrama, kesme, dilimleme makinesi üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Böyle bir tam otomatik doğrama, kesme, dilimleme makineniz zaten var ve arızalı ise; tamiri bakımı servisi veya yedekparçalarının satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Çok amaçlı doğrama makinasıyla, uzun sürelerde yaptığınız; kuşbaşı et yapma, arnavut ciğeri kesme, kuşbaşı tavuk yapma, biftek dilimleme, sucuk dilimleme, salam kesme, beyaz peynir dilimleme, küp patatesi yapma, beyaz peynir, soğan patlıcan, turşu, havuç, turp ve benzeri ürünleri küp, dilim ve ince ince cips şeklinde doğrayabilirsiniz. Otomatik, et dilimleme, sebze doğrama makinası hakkında detaylı bilgi almak This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ayrıca bu tam otomatik kesme, doğrama makinasında; 1,5 mm, 2 mm, 4 mm lik kare çubuklar halinde, ürünleri boyuna (uzunluğuna kesebilir. Sebzeleri ve bazı şarküteri ürünlerini böyle çubuk kesime Jülyen kesim adı verilir. Et, sebze doğrama makinası jülyen şekilli kesimde yapabilir.

Entegre et tesisleri, büyük marketler, büyük oteller ve yemek fabrikaları; bu tam otomatik endüstriyel, büyük kapasiteli kesme, doğrama, dilimleme makinası işlerinizi çok kolaylaştırıp, muntazam iş yapmanızı sağlayacak. Tam otomatik et kesici, sebze dilimleyici, otomatik doğrama makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
Bu sebze doğrayan ve kuşbaşı et kesen makina; çok büyük kapasiteli kuşbaşı et ihtiyacı olan, büyük kapasitelerde sebze kullanan yemek fabrikaları, askeri tesisler, konserve fabrikaları için idealdir. Elektronik devrelerin kumanda ettiği, elektromekanik çalışan tam otomatik, büyük kapasiteli, tam endüstriyel bir sebze doğrama, kuşbaşı et kesme makinesidir. Tam otomatik endüstriyel sebze doğrama, et dilimleme, kuşbaşı eti kesme ve küp patates makinasını bir arada toplayan bu makina This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...