2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Fırın Tuğlası

İmalatçısından en kaliteli sanayi tipi fırın tuğlaları modelleri endüstriyel fırınlara en uygun ısıya dayanıklı taş tuğlası çimento fırınları için toptan tuğla satış listesi haddeleme fırını tuğlası fiyatlarıyla bahçe köy fırını tuğlası satıcısı kuyulu t
Fırın Tuğlası TDM26:Köy fırınları için profesyonel tandır fırını tuğlası fiyatları ekmek fırınlarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik ısıya dayanıklı fırın tuğlası modelleri lahmacun fırınları için endüstriyel fırın tuğlası teknik şartnamesi sanayi tipi çimento fırınlarında kullanılan fırın tuğlası fiyatı özellikleri seramik fırını tuğlası fabrikası refrakter fırın tuğlası bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 33,75 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Fırın Tuğlası TDM26

Fırın Tuğlası TDM26:Endüstriyel fırın tuğlalarından sanayi tipi fırın taşlarından olan bu 1400 derece ısıya dayanıklı fırın tuğlasının ölçüleri 23x11,5x6,5 cm olup,yazılı fiyat 1 adet fırın tuğlası içindir.Fırın tuğlasının 4 adetten aşağı satışı yapılmamaktadır.Fırın tuğlası lahmacun fırınlarında pide fırınlarında pizza fırınlarında ve tandırlarda kullanılmaktadır - Fırın tuğlası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

DİKKAT:

*** Fırın tuğlası fırın taşlarının takılması sırasındaki kasıntılı montaj, su dökülmesi/sıçraması benzeri ani sıcak soğuk farkları, alevle/ateşle teması ve vurma, çarpma gibi nedenlerle kırılmalar, patlamalar ve teknik sorunlar sebebiyle garantisi yoktur - Fırın tuğlası fırın taşı imalatı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

*** Fırın tuğlası fırın taşının kargoyla taşınması riskli olup, gönderiler balonlu naylon+strafor+kartona sarılı olarak özenle yapılmakta olduğundan kargoda oluşabilecek hasarlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir - Fırın tuğlası fırın taşı satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Fırın tuğlası fırın taşının kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu kasalama; hem kasa ücreti hem de daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Fırın tuğlası fırın taşı imalatçısı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

*** Fırın tuğlası fırın taşı alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp kasalama ücreti veya kasımpaşadaki fırın taşları bayisinden ürün teslimi hakkında bilgilendirecektir - Fırın tuğlası fırın taşı imalatı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok