2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


İkili Sos Şişesi Isıtıcısı

İmalatçısından en kaliteli ikili sos şişesi ısıtıcısı modelleri en uygun ikili sos şişesi ısıtıcısı toptan ikili sos şişesi ısıtıcısı satış listesi ikili sos şişesi ısıtıcısı fiyatlarıyla ikili sos şişesi ısıtıcısı satıcısı telefonu 0212 2370759
İkili Sos Şişesi Isıtıcısı SC3:Profesyonel sos ısıtıcılarından sos şişesi ısıtma makinelerinden olan bu 2li sosluk ısıtıcı son derece kaliteli ve sağlam ikili sos şişesi ısıtıcısıdır - İkili sos şişesi ısıtıcısı satış proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 649,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

İkili Sos Şişesi Isıtıcısı SC3

2'li Sosluk

* Ölçüleri: 30x22x31 cm - İkili sos şişesi ısıtıcısı satış This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Paket ölçüleri: 32x24x33 cm
* Ağırlık: 3 kg
* Güç: 200 W
* Mutfaklarda restoranlarda sos şişelerini ısıtmakta kullanılan bu profesyonel ikili sos şişesi ısıtıcısı 2 yıl garantili satılmakta olup, ikili sos şişesi ısıtıcısı yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal ikili sos şişesi ısıtıcısı yedek parçaları This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Ayrıca elinizde böyle bir ikili sos şişesi ısıtıcısı var ve arızalıysa veya ikili sos şişesi ısıtıcısının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli profesyonel ikili sos şişesi ısıtıcısı tamircilerinden oluşan teknik servisimize ikili sos şişesi ısıtıcısı bakımını profesyonel ikili sos şişesi ısıtıcısı tamirini servisini yaptırabilir, ikili sos şişesi ısıtıcısı yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel ikili sos şişesi ısıtıcısı bakımı,onarımı,servis ve parça This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

İkili Sos Şişesi Isıtıcısı SC3:Profesyonel sos ısıtıcılarından sos şişesi ısıtma makinelerinden olan bu 2li sosluk ısıtıcı son derece kaliteli ve sağlam ikili sos şişesi ısıtıcısıdır - İkili sos şişesi ısıtıcısı satış This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...